Co nabízím

Provázím těhotenstvím, porodem i šestinedělím. Nabízím ženám podporu, aby se maminkami staly po svém - tak, jak ony samy si přejí.

1

Co vám můžu nabídnout #

Nabízím individuální konzultace (v těhotenství, před porodem, v šestinedělí), rebozo masáže (případně konzultace ohledně jeho využití) a doprovody k porodu v Praze a Středočeském kraji, případně do jiných porodnic, které jsou zhruba v hodinové dojezdové vzdálenosti od Úval.

Pokud jeden z rodičů (nebo oba) nemluví česky, jsem schopná tlumočit u porodu také do angličtiny a španělštiny.

Aktuální ceník najdete zde.

Jak funguje spolupráce se mnou #

Pokud Vás moje nabídka zaujala, prosím kontaktujte mě mailem, telefonicky nebo jiným způsobem. Domluvíme si nezávaznou úvodní schůzku (osobně nebo online), která bude trvat zhruba 30 minut a je zdarma. Popovídáme si během ní o Vašich přáních a očekáváních a o tom, jestli Vám v nich můžu být nápomocná. V případě, že se dohodneme na doprovodu k porodu, sepíšeme vše do dohody a potkáme se do porodu ještě minimálně jednou na předporodním setkání, kde podrobně probereme Vaše představy, případně porodní plán. Dva týdny před termínem porodu pak začnu držet pohotovost a budu Vám 24 hodin denně k dispozici na telefonu. Součástí Porodního balíčku je také 1 návštěva v šestinedělí, jeho ukončením pak naše oficiální spolupráce končí.